Baner Szczepimy się (z przyciskiem)
  • Informacja i rejestracja telefoniczna

    71 78 362 95

    Chętnie odpowiemy na Twoje pytania.

  • ZADZWOŃ

Godziny przyjęć:

poniedziałek 7.00 – 13.00
wtorek 15.00 – 18.00
środa 7.00 – 13.00
czwartek 11.00 – 18.00
piątek
Twarz z piegami
Cera twarzy

Opis Poradni

Poradnia Dermatologiczna zajmuje się kompleksową diagnostyką i leczeniem wszystkich schorzeń dermatologicznych – chorób skóry, błon śluzowych, włosów i paznokci.

Wykwalifikowana i doświadczona kadra lekarska pomoże uporać się z uciążliwymi dolegliwościami związanymi z łuszczycą, atopowym zapaleniem skóry czy trądzikiem.

Wśród wykonywanych przez naszych lekarzy badań dużą popularnością cieszy się dermatoskopia – nieinwazyjna metoda badania znamion barwnikowych, zmian czy narośli na skórze oraz usuwaniem brodawek i kurzajek przy pomocy krioterapii.

Proponujemy także skorzystanie z usług z zakresu medycyny estetycznej takich jak złuszczanie kwasami oraz płynem Jessnera.

Każdy przeprowadzany zabieg poprzedzony jest konsultacją lekarską u specjalisty, który dokładnie wyjaśni na czym polega zabieg oraz wyczerpująco odpowie na wszystkie pytania.

Złuszczanie kwasami (peeling chemiczny) – zabieg polegający na nałożeniu na skórę odpowiednio dobranej mieszaniny związków chemicznych w określonym stężeniu. Najczęściej stosowany jest kwas glikolowy oraz kwas trójchlorooctowy (TCA). Substancje te przenikając w głąb skóry mają wpływ na odbudowę kolagenu i elastyny, białek odpowiedzialnych za elastyczność skóry. Seria zabiegów wpływa na odnowę naskórka oraz skóry, a także działa odmładzająco likwidując oznaki starzenia się skóry: przebarwienia, drobne zmarszczki i inne niedoskonałości.

Płyn Jessnera (peeling medyczny) – zabieg przy użyciu mieszaniny kwasu mlekowego, salicylowego i rezorcyny. Stosowany w przypadku skór tłustych, zanieczyszczonych, trądzikowych. Efektem zabiegu jest odmłodzenie i rozjaśnienie skóry, poprawa jej faktury i kolorytu, usunięcie przebarwień oraz oczyszczenie zaskórników i zanik trądziku.